מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

בלבב פנימה

   הוצאת ידיעות ספרים

חנוכה תשס"ט, דצמבר 2008. כוחות צה"ל נכנסים לעזה במסגרת מבצע "עופרת יצוקה". יום אחד בלבד לאחר חתונתו מצטרף קצין הצנחנים אהרון קרוב אל הקרב, ומוביל את חייליו בהגנה על יישובי הדרום. ימים ספורים לאחר מכן מקבל אביו זאב קרוב את הבשורה הקשה: "הבן של פצוע אנוש, תגיע מיד לבית חולים".

אהרון הוגדר כפצוע הקשר ביותר במבצע, הרופאים היו משוכנעים ששעותיו ספורות. אבל הוא התעקש להיות "נס רפואי": באמונה ובתקווה, בשמחה ובגבורה נאבק לעמן שיקומו ואף זכה לביא חיים חדשים לעולם. אהרון ומשפחתו כבשו את לבבות עם ישראל, והיו לאחד הסמלים המרגשים של המבצע.

בלבב פנימה הוא סיפורו האישי של קצין שיוצא מחופתו להילחם למען עמו, מסרב לראות דבר פרט לחצי הכוס המלאה וחי בעוצמה את הסיסמא "אחד בשביל כולם". זה גם סיפורו המרגש של עם - שברגים של חסד מוכיח סולידריות נדירה ויודע להתגייס כאידש אחד ולהציע את אהבתו ועזרתו בלי לצפות לתמורה. זה גם תיאור חוויותיו של זאב קרוב, רב וראש ישיבת השומרון, דמות מוכרת בציבור הדתי-לאומי, שמאז המבצע ההוא זכה בתואר נכבד נוסף: אבא של אהרון. מילותיו הכנות והמרגשות - אשר נובעות מתפיסת עולם ומערכים שטרם עברו מן העולם (כך מתברר) - הופכות את הנס הפרטי של משפחת קרוב לנס הלאומי של כולנו.

בלבב פנימה, ספרו של זאב קרוב הוא סיפור של גבורה שמאיר את פניו היפות של עם ישראל; זהו סיפורה של תקווה שעוד לא אבדה: תקווה נצחית, בת שנות אלפיים, המפעמת עד היום, בשעות היפות ובזמנים הקשים, בקרב עם ואדם. 

ספר לחברים על הספר 'בלבב פנימה'

לקוחות שרכשו את הספר "בלבב פנימה", התעניינו גם בספרים הבאים:

במחשבה תחילה

במחשבה תחילה

הוסף למדף מחיר: 64 ₪
בצומת העולמות

בצומת העולמות

הוסף למדף מחיר: 58 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום