מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

יומן ש.י.ט.ה התשע"ח - יומן אישי למנהיגות עצמית

   הוצאת דברי שיר

מה הוא 'יומן ש.י.ט.ה למנהיגות עצמית'?

יומן ש.י.ט.ה הוא יומן יומי אישי, המשלב כלים מעולם הקאוצ'ינג עם דברי תורה מספרי מוסר וחסידות, ונועד לסייע במימוש מנהיגות עצמית יומיומית, מתוך הבנה שהכל מתחיל בשילוב מושכל בין "אמונה" ל"אימון".

 היומן מציע דרך - ש.י.ט.ה - ומנחה ליישומה בחיי היומיום. ש.י.ט.ה מבוססת על ארבעה עקרונות: ש - שפע, י - יוזמה -, ט - טיפוח עצמי,  ה - הנהגה. מימוש עקרונות אלו בחיינו, יאפשר לנו, לעצב מחדש כל שבוע, כל חודש וכל שנה מחיינו, בצורה מכוונת, מודעת ואותנטית. 

היומן נחל הצלחה רבה בקרב הציבור הכללי,  ומעתה הוא זמין אף במהדורה רוחנית - יהודית, בעריכת הרב רן שריד. בפתח כל חודש, ובכל שבוע, ניתנה במה לרעיון רוחני מספרי המוסר והחסידות, המלמד על חשיבותו של הזמן. 

עברית, כריכה רכה.

 

על הרב רן שריד

הרב יהושע רן שריד הוא סופר ויוצר, מרצה לחסידות וחשיבה יהודית וממקימי הרשת "דברי שיר". למד בישיבת ירושלים לצעירים ובישיבת "מרכז הרב". במקביל ללימודיו חקר אחר שורשי משפחתו ואף כתב חיבור בנושא זה. משפחת שריד היא בעלת ייחוס לראשוני הציונות - כגון למשפחת בנימין זאב הרצל ומאידך אל המהר"ל, המהרש"ל ורש"י. בראיון שנתן שריד הוא סיפר שניגוד זה - בין שורשיות יהודית עמוקה ובין זיקה להוויה הציונית - השפיע עליו ועל יצירתו.

עסק בהוראה ושימש כר"מ בישיבת רמת גן.  חיבר עד כה 7 ספרים.

ספר לחברים על הספר 'יומן ש.י.ט.ה התשע"ח - יומן אישי למנהיגות עצמית'

יומן ש.י.ט.ה התשע"ח - יומן אישי למנהיגות עצמית
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר יומן ש.י.ט.ה התשע"ח - יומן אישי למנהיגות עצמית תמונה שניה- הספר יומן ש.י.ט.ה התשע"ח - יומן אישי למנהיגות עצמית

יומן ש.י.ט.ה התשע"ח - יומן אישי למנהיגות עצמית

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "יומן ש.י.ט.ה התשע"ח - יומן אישי למנהיגות עצמית", התעניינו גם בספרים הבאים:

בשפריר חביון

בשפריר חביון

הוסף למדף מחיר: 58 ₪
רואים רחוק

רואים רחוק

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום