מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

כלים ביד כלינו

   הוצאת דברי שיר

אודות הספר כלים ביד כלינו של אורי כהן:

מתוך גב הספר כלים ביד כלינו : "על כל מוצר מזון שאנו מכניסים לפינו, החוק מחייב לרשום רשימת רכיבים מפורטת, כולל מידע על אלרגנים. זאת בנוגע למזוננו הגופני. אך מה עם מזוננו הנפשי? האם יודעים אנו מה הם הרכיבים הנכנסים לנפשנו פנימה? כיצד הם משפיעים על חשיבתנו, דיבורנו וצורת חיינו?

הרי ידוע שהפה, דרכו נכנס המזון הגופני, הוא גם, ובעיקר, מקום גילוי צלם אלוקים שבנו, הלא-היא תכונת הדיבור. 'האדם המדבר' בא לידי ביטוי בתקשורת. כל שינוי קל שמתרחש בדרך בה אנו מְתקשרים עם הסביבה, משפיע באופן ישיר אך סמוי על מהות האדם כולו, הרבה יותר מרכיב מזון כזה או אחר.  משרד הבריאות מפקח על בריאות המזון, והרבנות הראשית על כשרותו, אך מי מפקח על השפעתם הכבירה של אמצעי התקשורת? מי בכלל יודע על השפעתם?...

מסתבר, כי לחוקרים יש הרבה מה לומר גם בתחום זה, וגם בו מצויות הערכות-סיכון והמלצות-בריאות הנובעות ממחקר מעמיק על אודות אופְיים של כלי התקשורת ועל דרכי פעולתם עלינו.

 ‎‎ספר זה מבקש אפוא, להיות "עלון המידע למשתמש" המחויב להיות מצורף אל כל מכשיר תקשורת אותו אנו רוכשים בחנויות. וככזה, כל מי שמשתמש במכשירים אלו חייב לקוראו."

אודות אורי כהן מחבר הספר "כלים ביד כלינו"

אורי כהן, בן 27, אברך בישיבה גבוהה. לומד עם בני נוער וצעירים במסגרות שונות, ומתוך הצורך לתת מענה לשאלותיהם, התעניין בנושא תרבות המדיה.

 

 

ספר לחברים על הספר 'כלים ביד כלינו'

לקוחות שרכשו את הספר "כלים ביד כלינו", התעניינו גם בספרים הבאים:

חדש
במחשבה שניה

במחשבה שניה

הוסף למדף מחיר: 69 ₪
וקראתם דרור

וקראתם דרור

הוסף למדף מחיר: 44 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום