מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

מי שטעם יין הונגרי

   הוצאת ידיעות ספרים

הספר מי שטעם יין הונגרי- ספר של לימוד ועצות על החיים ועל ההתמודדות עם האתגרים הנקרים בדרכנו, בהשראת רעיונות חסידיים. מאת: צבי אייל ואלי טייב. כריכה קשה.

 

אודות הספר מי שטעם יין הונגרי

לפני שנים רבות נסע סוחר גדול לעסקיו בעגלה רתומה לסוסים ובאמתחתו יין הונגרי משובח. כשהתארכה הדרך ימים רבים נתן גם למשרתו לטעום מעט מן היין הטוב. לימים הזדמן המשרת לפונדק שבו שתו אנשים את יינם ושיבחוהו מאוד. "כמה טוב היין הזה", אמרו זה לזה, "יין הונגרי אמיתי". טעם גם המשרת מן היין ואמר להם, "הרי אין זה יין הונגרי כלל". גערו בו האנשים ודחפו אותו, אך המשרת התעקש ואמר, "מי שטעם יין הונגרי- אותו לא יטעו עוד לעולם…"

כל החיים אנו מחפשים יין הונגרי אמיתי, חיים שיש בהם טעם ואיכות מיוחדת. לא תמיד אנחנו יודעים מה איננו יין הונגרי, מה תחליף זול. קשיים רבים אנו פוגשים בחיינו מפני שאנו מחפשים טוב שלם דווקא ואיננו מסתפקים בתחליפים, אך מפני כך גם מובטח לנו שעוד נמצא את אשר אנו מבקשים. עוד נשוב ונטעם יין הונגרי. 

מוגש לכם בספר יין משובח. בספר מי שטעם יין הונגרי תמצאו חוכמת חיים עמוקה, שמקורה בארון הספרים היהודי בן אלפי השנים - יין נושן עתיק, שעם הזמן טעמו משביח והולך. העצות וההדרכות שבספר מי שטעם יין הונגרי יגלו לכם דרכי חיים אחרות ושונות, חיוביות יותר. הן ילמדו אתכם להפוך את מאורעות חייכם, על הקשיים שבהם, למנוף של צמיחה והתחדשות. מזגו לכוסכם ככל שתוכלו למלא. לחיים!

הספר מי שטעם יין הונגרי הינו ספר מצוין למחפשים חיים של טעם ומשמעות. 
חכמת חיים עמוקה ועתיקה השאובה ממקורות יהדות להפיכת מאורעות החיים, 
על הקשיים שבהם למנוף של צמיחה והתחדשות.

ספר לחברים על הספר 'מי שטעם יין הונגרי'

לקוחות שרכשו את הספר "מי שטעם יין הונגרי", התעניינו גם בספרים הבאים:

בואי הרוח

בואי הרוח

הוסף למדף מחיר: 44 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום