מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

סיפורו המופלא של מוטל

הספר סיפורו המופלא של מוטל מאת חיים ולדר והצייר מוטי הלר. כריכה קשה. ספר קומיקס המספר את סיפורו של מוטל מוגש בצורה מושקעת ומרתקת.

אודות הספר סיפורו המופלא של מוטל

ספר קומיקס חדש מאת הסופר חיים ולדר. ׳סיפורו המופלא של מוטל׳ הוא אחד הסיפורים המרתקים, המרגשים והמצחיקים ביותר של הסופר חיים ולדר. משתלבים בו הרפתקה ומתח שלא ירפו מכם עד לסיום עוצר הנשימה.

אודות מחבר הספר סיפורו המופלא של מוטל

חיים וַלדֶר (נולד ב-כ"ד בחשון ה'תשכ"ט) הוא סופר ילדים, נוער ומבוגרים חרדי ישראלי, מורה ופעיל לרווחת הילד בחברה החרדית. חתן פרס ראש הממשלה "מגן הילד" מטעם המועצה הלאומית לשלום הילד‏.

החל משנת 1990 משמש חיים ולדר כפובליציסט, ומפרסם טור קבוע ("מול המראה") העוסק בסוגיות חברתיות, חינוכיות וציבוריות. בעבר שידר תוכנית רדיו בשם "עצות מהחיים" ברדיו קול ברמה, ובתחילת 2014 החל להגיש את התוכנית ברדיו קול חי.

בשנת 1997 הקים חיים ולדר את המרכז לילד ולמשפחה, במסגרת האגף לשירותים חברתיים בעיריית בני ברק. מאז הוא משמש מנהל חינוכי במקום לצד מנהלת המרכז, ומסייע בנושאי משפחה, נוער וילדים במצוקה. על פועלו למען ילדים ונוער זכה חיים ולדר בפרס ראש הממשלה "מגן לילד" לשנת 2003, מטעם המועצה הלאומית לשלום הילד.

ספר לחברים על הספר 'סיפורו המופלא של מוטל'

לקוחות שרכשו את הספר "סיפורו המופלא של מוטל", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום