מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

תקשורת - עם קהל ויחיד

הספר תקשורת - עם קהל ויחיד, הרב שמחה כהן, 226 עמודים, כריכה קשה. פרקי הנחייה לרבנים, מרצים, מורים, מגידי שיעורים, ולכל המבקש לשפר את קשריו עם חבריו.

אודות הספר תקשורת עם קהל ויחיד

מטרת הספר "תקשורת" מאת הרב שמחה כהן הינה לשמש כלי עזר בעיקר מהצד הטכני של השיעור, ההרצאה וקשר עם החברים. הספר נכתב על מנת לסייע בידי האדם המעוניין לשפר את יכלתו לדבר בפני קהל או לשוחח עם אנשים סביבו. 

הספר עוסק במגוון נושאים הקשורים לצרכיו של המדבר בפני קהל. מהכנת השיעור ועד העברתו בצורה נעימה וחווייתית. הספר דן בנקודות המפגש בין מגיד השיעור, הדרשן, הנואם והמרצה לבין קהל המאזינים ומלווה אותו בנושאים כגון: הכנת ההרצאה, זמן ההרצאה, מובאות מספרים, קשר עם קהל, קשר עם יחיד, צורה הישיבה, מה דורש ממרצה בפני קהל, דיבור, שפה תקינה, סגנון דיבור, הכנת הרצאה, פחד, שפת הגוף, שמחה ובדיחות, ועוד ועוד...

אודות מחבר הספר תקשורת - עם קהל ויחיד

הרב שמחה כהן (נולד ב-1943) סופר, מרצה ויועץ בענייני חינוך ושלום בית. מוותיקי פעילי תנועת התשובה בישראל.

נולד לרב דב כהן, הרב הראשון של חיל האוויר, ולזהבה לבית רקובר, נכדת שמחה מנדלבוים. נישא ללאה בתו של הרב שמואל אברמוביץ, רבה של רמת יצחק.

בשנות ה-70 היה פעיל בתנועת התשובה, פרסם מאמרי הגות בכתב העת "מחשבת" של "אל המקורות", ונסע להרצות ברחבי הארץ. בראשית שנות ה-80 חבר לרבנים יוסף ברוק ונחום דיאמנט בהקמת ישיבת נתיבות עולם, ישיבה חרדית-ליטאית לחוזרים בתשובה. הוא נמנה עם צוות המרצים בישיבה עד היום.

במקביל לתפקידו בישיבה, מעביר הרב כהן סדנאות ייעוץ זוגי ואישי, והרצאות. הוא פעיל במסגרת ארגוני החזרה בתשובה "ערכים", "הידברות" ואחרים. שיעוריו משודרים בקביעות ברדיו קול חי ובערוץ הידברות. הוא מפרסם טור שבועי בשבועון "שעה טובה".

מלבד הספר תקשורת עם קהל ויחיד חיבר גם את הספרים: הבית היהודי- שני כרכים. וביתך שלום - פרקי הנחיה לתקשורת במשפחה ויחסי אנוש וחברה על פי מקורות היהדות.

ספר לחברים על הספר 'תקשורת - עם קהל ויחיד'

לקוחות שרכשו את הספר "תקשורת - עם קהל ויחיד", התעניינו גם בספרים הבאים:

כעפעפי שחר

כעפעפי שחר

הוסף למדף מחיר: 44 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום