מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

FHT שיטת הרב פנגר להעצמה אישית

הספר שיטת הרב פנגר להעצמה אישית, מאת הרב יצחק פנגר, כריכה רכה. איכות החיים שלנו – בידיים שלנו! שיטת הרב פנגר לניקוי רעלים רוחני וריפוי טבעי. שיטת FHT נותנת לנו כלים להתקדם, לשפר ולשדרג. השיטה מועברת בסדנאות בארץ ובעולם, וכעת גם בספר.

אודות הספר שיטת הרב פנגר

ברכב מטפלים כל 10,000 ק"מ. מתי בפעם האחרונה טיפלת בעצמך?

אדם שואף להגיע גבוה, להתקדם, לממש את הפוטנציאל שלו. כיצד ניתן לעשות זאת? מהי הדרך לשדרג את החיים? איך ניתן לרכוש כלים להעצמה ולצמיחה אישית? כיצד לשחרר את המעצורים, התוקעים אותנו בשלבים שונים בחיינו?

אדם שנפצע פיזית מבין מה שהוא צריך לטפל בעצמו, מדוע איננו מבינים, שעל אותו משקל, גם בפציעה נפשית מן ההכרח לטפל?! פציעות שחווה הנפש - כמו דחייה או כישלון. כעס וריגשות אשמה - הן פציעות של ממש. משום כך, מאוד חשוב לזכור, שגם בנפש צריך לטפל.

השאלה היא כיצד?

בספר זה מוצגת לראשונה שיטת FHT שפותחה על ידי הרב פנגר, ומשלבת העצמה אישית, ניקוי רעלים רוחניים, וריפוי טבעי במגע יד. שיטת הרב פנגר בנויה על מקורות היהדות ועל מחקר פסיכולגי ושיטת ריפוי מהמזרח.

בספר תלמדו, באופן תיאורטי ומעשי:

  • שיטת אימון לפיתוח חיים מאושרים ופרדוקטיביים.
  • שיפור הבריאות באמצעות התת-מודע.
  • שימוש בכוח המחשבה להשגת מטרות ולחשיבה חיובית.
  • טיפול במגוון רחב של מחלות פיזיות באמצעות מגע יד.
  • כלים להרפיה, שחרור ממתחים ומחסימות רגישות, ועוד..

אודות מחבר הספר שיטת FHT

הרב יצחק פַנגֶר (נולד בשנת 1971) הוא מרצה חרדי-ישראלי בנושאי יהדות ובפרט בענייני זוגיות ושלום בית. בהרצאותיו משולבים הומור וסטנד-אפ והן זוכות לפופולריות ברשת האינטרנט.

נולד בהרצליה, בן בכור לאליק ומירה פנגר, משפחה חילונית. התחרה בנערותו בגלישת רוח וטריאתלון ודורג במקום השישי בישראל בשיאו. שירת בחיל השריון בחטיבה 7. אחד מחבריו נהרג בעת שירותו, עובדה שהשפיעה לדבריו על חייו. למד פסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה, וכן רפואה סינית והוסמך למאסטר רייקי. במשך כשנתיים שהה בארצות הברית ועסק במתן טיפולי רייקי. לאחר מכן נסע להודו שם רצה להעמיק את ידיעותיו בשיטת הרייקי ולאחר זמן מה הצטרף למנזרו של הדלאי למה. פנגר נשלח לשהות של מספר חודשים במנזר שתקנים ליד דרמסאלה ולמד בודהיזם. לאחר למעלה מחצי שנה של שתיקה חווה התגלות רוחנית שהובילה אותו לחקור את מקורות היהדות.

בשנת 1995 שב לישראל והחל בתהליך של חזרה בתשובה. הרב יצחק זילברשטיין הורה לו להפסיק לעסוק בענייני הרייקי בנימוק שמעורבים בהם כוחות טומאה. למד בישיבת אור שמח. בשנת 1998 נישא לנחמה, בתו של החזן יאיר סובר. לבני הזוג שבעה ילדים. הוא מתגורר במודיעין עילית ועובד כמשגיח בישיבת "נזר ישראל".

הרב פנגר מרצה בערוץ הידברות ומרצה מבוקש בסמינרים לחוזרים בתשובה. הוא בעל האתר "עולמות נפגשים". מלבד הספר FHT (שיטת הרב פנגר להעצמה אישית) הוציא כמה ספרים: מהיום והלאה, ארגז הכלים, השראה יומית.

בהרצאותיו מרבה להשתמש בתנועות ידיים ובמימיקה ומשלב בדיחות וחיקויים. התפרסם גם בשל קטעים משעשעים מהרצאותיו שהובאו בתוכנית "מה נסגר" בערוץ 10.

ספר לחברים על הספר 'FHT שיטת הרב פנגר להעצמה אישית'

FHT שיטת הרב פנגר להעצמה אישית
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר FHT שיטת הרב פנגר להעצמה אישית תמונה שניה- הספר FHT שיטת הרב פנגר להעצמה אישית

FHT שיטת הרב פנגר להעצמה אישית

הוסף למדף מחיר: 49 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "FHT שיטת הרב פנגר להעצמה אישית", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום